323 ÇOCUK MUHTEŞEM ŞÖLENLE ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

323 çocuğun sünnet işlemini ücretsiz olarak yapan Çorum Belediyesi, çocuklar için bir de sünnet şöleni düzenledi. Sünnet şöleni konvoy ile başladı. Saat Kulesi önünde başlayan 4 otobüs ve 2 minibüslük sünnet konvoyu Hıdırlık’ta devam ettti. Hıdırlık’ta yapılan duanın ardından sünnet çocukları aileleri ile birlikte şehir turu attı.

PALÇAYO, İLLÜZYON VE BALON GÖSTERİLERİ

Perşembe Pazarı’nda çocuklar sürprizlerle dolu saatler yaşadı, gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Palyaço, illüzyon, balon ve birbirinden güzel eğlenceli faaliyetlerin yer aldığı etkinlikte çocuklar gün boyu gönüllerince eğlendi. Çocukların eğlencesine protokol üyeleri ve aileler de eşlik etti. Sürpriz eğlenceler ve animasyon gösterileriyle dolu olan sünnet şöleninde, anne babalar için erkek evlatlarının ilk mürüvvetini gördüğü mutlu oldukları günlerden biri olarak hatıralarında kalacağını belirten Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Sünnet şölenimiz bu güzel günümüz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah en kötü günümüz böyle olsun. Evlatlarımızın güzel günlerini rabbim herkese göstersin” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya da şölen de bir konuşma yaparak böyle bir organizasyondan dolayı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı tebrik ederek, adına yakışır bir şölen gerçekleştirildiğini söyledi. Konuşmaların ardından protokol üyeleri sünnet olan çocuklarla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

HASAN YILMAZ COŞTURDU

Şölenin sonunda ünlü şarkıcı Hasan Yılmaz sahne aldı. Birbirinden güzel eserleri seslendiren Yılmaz, hem sünnet çocuklarını ve ailelerini hem de protokol üyelerini coşturdu. Yaklaşık 1 saat boyunca sahne alan Hasan Yılmaz, sevilen şarkıları ile kulakların pasını sildi. Şölenin sonunda Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ünlü şarkıcı Hasan Yılmaz’a çiçek takdim ederek, organizasyona desteklerinden dolayı teşekkür etti.