“7 gün 24 saat hizmete hazırız”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle teşkilat başkanları Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret etti.

Seçim çalışmaları boyunca Dr. Halil İbrahim Aşgın’a destek olmak adına yoğun bir çalışma programı izledikleri belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar çalışmalarının neticesini aldıklarını belirtti. 15 mahalle başkanının da özveri ile çalıştığını kaydeden Erhan Akar “Seçim çalışmaları süresince gece-gündüz demeden çalıştık. Çorum halkı da üzerine düşeni yaptı ve bize desteğini verdi. Etrafımızdaki illerde oy düşüşü olmasına rağmen Çorum “yeniden AK Parti ile devam” dedi. Çorum halkına teşekkür ediyoruz. Genç ve dinamik bir başkanımız var. Çorum için çok büyük bir kazanç olduğunu düşünüyorum. Projelerini biliyorum. Gerek seçim döneminde gerekse seçim öncesi projelerini anlattı ve projeleri en kısa zamanda hayata geçirecektir. Çorum için neler yapabileceğini bildiğimiz bir insan. Çorum bu manada çok iyi bir başkan kazandı. Bizler teşkilatlar olarak 7 gün 24 saat hizmete hazırız” dedi.

TEŞKİLATLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

Merkez İlçe teşkilatı ve mahalle başkanlarının seçimin kazanılmasında çok büyük özveride bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın 2023 seçimlerine de teşkilatların desteği ile çok daha güçlü gireceklerini ifade etti. Teşkilat üyelerine ve mahalle başkanlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Teşkilatlarımızla gurur duyuyoruz. 27 Kasım’da adaylığımızın belli olmasının ardından merkez ilçe teşkilatımızla el ele gönül gönüle bugünlere beraber yürüdük. Mahalle teşkilatlarımızla ve merkez ilçe teşkilatımızla tüm Türkiye’ye örnek olacak bir birliktelik sergiledik. Teşkilatçılığın öncesinde olayı abi kardeşe çevirdik. Hızlı yol yürüme anlamında bizlere ayak uyduracaklarından eminiz. 2023 seçimlerine teşkilatlarımızın desteği ile çok daha güçlü gireceğimizden hiç şüphemiz yok. Seçimlerin kazanılması için evinizi, işinizi, eşini, çocuğunuzdan feragatte bulundunuz. Yolunuz yolumuzdur. Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyor teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.