AŞGIN, AKŞAM ETÜDÜNE MİSAFİR OLDU

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi Gençlik Merkezlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan gençleri ziyaret etti. Aşgın, akşam etüdüne kalan gençlerle sohbet ederek, sınava hazırlanan gençlere başarılar diledi.

Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat ile birlikte Buhara Kültür Merkezinde gençlerle sohbet eden Başkan Aşgın, “Ülkesine, şehrine, kendilerine faydalı bireyler olarak yetişmesi için tüm imkânları seferber ettiğimiz siz gençlerimize zihin açıklığı diliyorum.

İnşallah arzu ettiğiniz neticelere çalışarak, bileğinizin, beyninizin gücüyle ulaşırsınız. Hem kendinize, hem ailenize, hem Çorum’umuza hem de tüm insanlığa faydalı gençler olacağınıza inanıyoruz.” dedi.

Geleceğin teminatı olan gençlere güvendiklerini her fırsatta dile getiren Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Biz gençlerimize güveniyoruz. Sizlerin fikir, sanat, kültür üreten bir gençlik olmanızı temenni ediyorum. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar başarılı olursunuz. Önemli olan sizin başarınız, geleceğe daha güvenli adımlarla yürümeniz.” diye konuştu.