AŞGIN: ENGELLİLERİMİZ İÇİN HER TÜRLÜ ÇALIŞMAYI YAPIYORUZ

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada Çorum Belediyesi’nin engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalıştıklarını söyledi. Aşgın, tüm engellilerin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutladı.

Çorum Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarda engellilerin yaşam kalitesini yükseltmeye, hayatlarını kolaylaştırmaya gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Aşgın mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Engellilerimiz hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. Her konuda engelli kardeşlerimizin yanında olmaya, yaptığımız çalışmalarla, sunduğumuz hizmetlerle onların hayatlarını kolaylaştırmaya gayret ediyoruz. Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerimiz yıl boyu engelli kardeşlerimize hizmet vermektedir. Engelli kardeşlerimizin çalışabileceği, Kadeş Barış Meydanı içerisinde yapımına başladığımız Engelsiz Sosyal Tesisimizi de kısa süre içerisinde hizmete açacağız. Engellilerimizin sosyal hayatta daha fazla yer almaları, onların mutluluğu için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Engelli kardeşlerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak her türlü çalışmayı hayata geçiriyoruz.”