AŞGIN, HALKIN İÇİNDEKİ BAŞKAN

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, sık sık güne esnaf ziyareti ile başlıyor, vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Seçildiği günden beri samimi davranış ve tavırlarıyla Çorum halkının gönlüne girmeyi başaran Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Esnafıyla, öğrencisiyle, işçisiyle, büyüğüyle, küçüğüyle; kısaca tüm vatandaşlarıyla bir araya geliyor onların talep ve önerini dinliyoruz.” dedi.

Özellikle belediyelerin bir yandan yaptıkları hizmetleri vatandaşlarına anlatmak, onların ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçları karşılamak için vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olmaları gerektiğini ifade eden Başkan Aşgın, “Biz de Çorum Belediyesi olarak bu konularda çok özenli davranıyor, hemşehrilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Pandemi nedeniyle halk günleri ve mahalle buluşmalarına zorunlu olarak ara verdik. Ancak, bu süreçte halkımızın ayağına gidiyor, sorunları bizzat yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bize, bizim de vatandaşlarımıza doğrudan ulaşmasının çok güzel sonuçları oluyor. Sadece seçim döneminde değil her gün halkımızla birlikteyiz.” dedi.

Hiçbir ayrım yapmadan tüm esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Hemşehrilerimizin duasını alıyor, yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın özellikle vurguladığı Gönül Belediyeciliği’ni şehrimizin cadde ve sokaklarına, mahallelerine götürmeye gayret ediyoruz.” dedi.