Aşgın’a ÇESOB yönetiminden hayırlı olsun ziyareti

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür ve yönetimi Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret eden ÇESOB başkanı Recep Gür hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Çesob hakkında bilgiler veren Gür her zaman belediye ile koordineli çalışmaya hazır olduklarını ifade etti. Gür “devletimizle, belediyemizle omuz omuza çalışmaya hazırız. Bu zamana kadar çalıştık bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. 7 gün 24 saat ne zaman derseniz her zaman yanınızdayız. Birlik beraberlik içerisinde bize ne görev düşerse biz hazırız. Görevinizde sizlere başarılar diliyor hayırlı olsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇESOB yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın hem aday adaylığında hem de adaylığında ilk ziyaretlerinin ÇESOB olduğunu ifade etti. Babasının da esnaflıktan gelmesi nedeni ile ÇESOB ile bir bağ kurduğunu ifade eden Aşgın “Babam uzun yıllar esnaflık yaptı. ÇESOB ile özel bir bağ kurmamızın nedeni odur. Bu nedenle de hem aday adaylığı sürecinde hem de adaylıkta ilk ziyaretimizi esnaf odalarımıza yapmıştık. Ben bir esnaf çocuğuyum ve uzun yıllar şahsen bende esnaflık yaptık. O nedenle bu ziyaret benim için çok önemli güzel bir ziyaret. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Esnafın problemlerini yakından bilen birisi olarak esnafımızın yanındayız. Esnafımız 1 liralık kazancını nasıl 2 lira nasıl yapar, bu noktada biz nasıl bir destek verirsek esnafımızın kazancını daha da bereketlendiririz artırırız tüm düşüncemiz, yaptığımız çalışmaların amacı gayesi hep böyledir böyle olacaktır. Telefonum sizler için 24 saat açıktır. Ne zaman isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Nazik ziyaretinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.