BAŞKAN AŞGIN’DAN AHLATÇI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Belediye meclis üyeleriyle birlikte yeniden seçilen AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’ya ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çorum’da milletvekilleri, belediye başkanlığı ve il teşkilatlarının uyum içerisinde çalışmasının bu şehre hizmet olarak döndüğünü vurgulayan Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Birlikte çok güzel işlere imza attık. Bundan sonra da birlik ve beraberlik içersinde çalışarak bu şehre daha güzel hizmetleri getireceğimizden şüphemiz yok” dedi ve 7. Olağan Kongrede güven tazeleyen Yusuf Ahlatçı ve yönetim kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.  Ahlatcı “Tevazu, samimiyet ve gayret diyerek çıktığımız bu yolda birlikte yürümeye devam ediyoruz. Çorum her şeyin en iyisine, en güzeline layık.. Birlik beraberlik ortamı içerisinde Belediye başkanımızın hep söylediği gibi aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.