BAŞKAN AŞGIN’DAN GÜNGÖRMÜŞLERE VEFA

Çorum Belediyesi, uzun süredir evlerinden dışarıya çıkmayan yaşlılara farklı bir gün yaşattı. Belediye ekipleri tarafından evlerinden alınan güngörmüşler, Millet Bahçesi’nde Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve eşi Feyza Aşgın’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıya katıldı. Misafirlerini karanfil ile karşılayan Başkan Aşgın, güngörmüşlerle sohbet edip kahvaltı yaptı.

Hakkın rızası ve halkın duasını almak için çalıştıklarını belirten Başkan Aşgın, bu şehre emek veren güngörmüşlere hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Aşgın, “Eşim Feyza Hanım zaman zaman güngörmüşlerimizin evlerine misafir oluyor. Bu ziyaretler sırasında bir teyzemiz, 5 yıl oldu evden dışarıya çıkmadım demiş, bunun üzerine o teyzemizi Millet Bahçemize getirdiler, onun hayır duasını aldılar. Bu şehrin güzelliklerini göremeyen, dışarıya çıkmayan binlerce büyüğümüz var. Onları evlerinden alarak Millet Bahçesi’nde kahvaltıya getireceğiz. Yakın zamanda da Millet Bahçesi’ne golf araçları alacağız. Yürüyemeyen büyüklerimiz o araçlarla Millet Bahçesi’nde gezebilecekler. Bu şehirde hizmet veren, bu şehre emek veren büyüklerimizi unutmayacağız. Bizim amacımız Hakk’ın rızasını kazanmak ve halkın duasını almaktır. Yaşlılarımızın duası olmasa biz bu görevlerde olmaz, bu hizmetleri yapamazdık. Bize dualarıyla destek veren büyüklerimizden Allah razı olsun. Hamdolsun 3 yıldır güzel işler yapıyoruz, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Evde bakım ve evde temizlik hizmetimiz bundan sonra da artarak devam edecek. Bizlere, büyüklerimize hizmet etmeyi nasip eden Allah’a hamd ediyoruz.” dedi.

Renkli görüntülerin yaşandığı kahvaltı programında doğum günü olan 80 yaşındaki Osman Ayvacı için doğum günü pastası kesildi.  72 yaşındaki Adil Pekel de söylediği ilahilerle etkinliğe renk kattı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kahvaltı programı sonrasında güngörmüşlere radyo hediye etti.

Güzel günün ardından Başkan Aşgın’a teşekkür eden güngörmüşler, Çorum Belediyesi’nin sunduğu hizmetlerden memnun olduklarını dile getirdiler.

Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa Başkan Aşgın’dan Güngörmüşlere Vefa