BELEDİYEMİZ, ANADOLU 4. SOKAĞI YENİLENİYOR

Belediyemiz, altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Altyapı çalışmaları kapsamında şehrin işlek caddelerinden Fatih Caddesi ile Eşref Hoca Caddesi’ni bağlayan Anadolu 4. Sokak’ta yıpranmış kısımların asfaltı tamamen yenileniyor.

Altyapı programı doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam eden asfalt ekipleri, yoldaki çalışmaları bir an evvel tamamlayıp yolu trafiğe açacak. Vatandaşların daha konforlu ve daha kaliteli bir yolu kullanmaları için gece-gündüz çalıştıklarını belirten Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, medeniyet ve barışın başkenti olan Çorum’a daha kaliteli yollar kazandırmaya devam ettiklerini belirtti. Çorum’u şantiyeye çevirdiklerini ve çalışmaların şehrin her yerinde devam ettiğini belirten Başkan Aşgın, “Tüm mahallelerimizde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hemşehrilerimizden gelen talep neticesinde sokağımızın asfaltını yeniliyoruz. Fatih Caddesi’ni Eşref Hoca Caddesi’ne bağlayan ve işlek olan bu sokağımızda asfalt çalışmasında sona gelmiş durumdayız. Daha konforlu yolları hemşehrilerimizin kullanımına sunmaya devam ediyoruz. Hayırlı olsun.” dedi.

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın asfalt çalışmalarını inceleme gezisinde Başkan Yardımcısı Alper Zahir de hazır bulundu.