BELEDİYEMİZ PERSONELİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, tüm hizmet birimlerinde çalışan personelle iftar yaptı. TSO Fuar Alanındaki iftarda personelle birlikte AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve Belediye Meclis Üyeleri de yer aldı.

Güzel bir Ramazan akşamında Belediye personeli ile bir araya gelmekten ve iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Sahabeler Şehri Çorum’umuza bizleri hizmetkâr eyleyen Rabb’imize ne kadar hamd etsek azdır.” dedi. Rahmet, mağfiret ve cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayını yavaş yavaş sonuna geldiklerini belirten Başkan Aşgın, “Altyapıdan üstyapıya, kültür sanattan spora, eğitimden sosyal çalışmalara kadar çok güzel işler yapıyoruz. Birlikte en güzelini yapmaya gayret ediyoruz.” dedi.

“3 yılda birçok hayalimizi gerçekleştirdik”

Göreve başladıkları günden bugüne kadar geçen 3 yıl içerisinde seçim öncesi verdikleri sözleri, Çorum’a dair birçok hayallerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Her çalışmayı sizlerle birlikte yaptık. Bundan sonra da inşallah Rabbim daha fazlalarını yapmayı nasip edecek. Bu süreçte içinde bulunduğumuz zor şartlara rağmen her zaman, tüm mesai arkadaşlarımızdan yana olduk. Personelimizin mali konularını daha fazla nasıl iyileştirebiliriz diye düşündük ve imkanlarımız ölçüsünde her zaman en iyisini vermeye gayret ettik. Yaptığımız bu sözleşmelerin tüm çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Daha güzel hizmetleri, yine birlikte yapacak, projeleri yine sizlerle birlikte kazandıracağız.” diye konuştu.

Personelden Başkan Aşgın’a sevgi seli

Geleneksel İftar Programında, Belediye personeli ile iftar yapan Başkan Aşgın’a iftar öncesi ve sonrası personel yoğun ilgi gösterdi. Başkan Aşgın’la bol bol fotoğraf çektiren personel, kendilerine yönelik yapılan iyileştirmeler nedeniyle teşekkür etti.