BELEDİYEMİZİN PROJELERİYLE ALAKALI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret ederek Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar ve yapacağı projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Çorum Belediyesi olarak şehrin tamamına yönelik önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte Belediye olarak birçok başarıya ulaşmış durumdayız. Bu başarılara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşıyoruz.  Hem milletvekillerimiz hem il başkanımız ve teşkilatlarımızla ortak hareket ederek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Toplantımızda Çorum için yaptıklarımız ve neler yapacağımızla alakalı fikir alışverişinde bulunduk. Birlik ve beraberlik içerisinde bu şehri yönetmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ceylan’dan Başkan Aşgın’a övgü;

“Başkanımızın çalışmaların takdirle izliyoruz”

 AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın Çorum’a hizmet için gece gündüz demeden çalıştığını söyledi. Başkan Aşgın’a yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Ceylan, “Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın çalışmalarını takdirle izliyoruz. Göreve geldiği günden bu yana önemli çalışmalara imza attı. Başkanımızın her zaman yanındayız. Belediyemizin yapacağı projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah hep beraber teşkilatlarımızla, ortak akılla Çorum için bundan sonra da güzel çalışmalara imza atacağız.” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı da Çorum Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların her kesimin takdirini kazandığını belirterek “Belediye Başkanımızla birlikte Çorum için aşkla çalışmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.