“Çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz”

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Başkan Yardımcıları ve icracı müdürlerin katıldığı toplantıda koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan çalışmaları ve icracı müdürlerin çalışmalarını değerlendirdi.

Belediyemizin tüm birimleriyle birlikte şehrin tamamında çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Aşgın, “Cadde, sokak, park, bahçe, yeşil alan, temizlik, altyapı, tretuvar, asfalt, sosyal yardımlar ve daha pek çok alanda gece gündüz çalışıyoruz. Projelerimizin takipçisiyiz. Tüm bu alanlarda çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.” dedi.

Koronavirüs salgını ve yaklaşan Ramazan ayı öncesi yapılan hazırlıkların da değerlendirildiği toplantıyı koronavirüs tedbirleri kapsamında telekonferans yöntemiyle gerçekleştiren Başkan Aşgın, salgın nedeniyle tüm dünyanın olduğu gibi Türkiye’nin de zor bir süreçten geçtiğini ve bu anlamda da Çorum Belediyesi olarak şehir genelinde sorumluluklarının daha da arttığını vurguladı. Ramazan Ayı öncesi sosyal yardım çalışmalarının daha titizlikle yapılacağını, ihtiyaç sahibi herkese ulaşacaklarını dile getiren Başkan Aşgın, “Tüm mesai arkadaşlarımız büyük bir fedakarlıkla çalışmalarını sürdürüyor. Hiç bir hatanın telafisinin olmadığı bir süreçten geçiyoruz. Büyük bir samimiyet ve gayretle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.