CHP heyetinden Aşgın’a hayırlı olsun ziyareti

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, İl genel Meclisi CHP Üyeleri, Belediye Meclisi CHP Üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP olarak 13 Meclis üyesi ile Çorum’a hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, “31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık bunun memleketimiz, Çorum’umuz ve sizin adınıza hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonra da bizim sizden isteğimiz Çorum’un 15 mahallesine de eşit hizmet götürmeniz. Bu doğrultuda Çorum’un faydasına olacağına inandığımız her konuda CHP olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bu yola çıkarken hizmette ayrımcılık yapmayacaklarını beyan ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Bizim için 15 Mahallemiz birbirine eşittir. Ben seçim sonrası mahalle mahalle oy oranlarına bakmak istemedim ve bakmadım. Bize oy vermiş vermemiş ayrımı gütmedim bundan sonra da olmayacağını beyan ediyorum. Çorum’umuzun faydasına olacak işlerde CHP olarak elinizi taşın altına koyacağınızı söylediniz, ben de; şehrimizin faydasına olmayacak bir iş yapmayacağımızı ifade etmek isterim. Yola çıkarken “Ali” olmak için çıktık. Burada ‘a’ adalet, ‘l’ liyakat, ‘i’ ise istişare anlamına geliyor ve inşallah “Ali” olacağız. Nazik ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.