ÇORUM WEB TV, CUMA GÜNÜ YAYININA BAŞLIYOR

Altyapı ve kadro hazırlıklarını tamamlayan Çorum Web TV, 20 Kasım 2020 Cuma günü, Hıdırlık Camiinden yapacağı Cuma namazı yayınıyla yayın hayatına başlıyor.

Tecrübeli bir kadroyla iyi bir televizyon altyapısı oluşturduklarını söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, “Çorum’da kültür-sanat etkinlikleri ile gündeme dair hızlı, güvenilir ve tarafsız bilgilerin yer aldığı yayın kuşaklarıyla hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız. Alanında uzman bir ekiple çalışmalarımız yürüteceğiz. Altyapı çalışmalarını tamamladık. Çorum Web TV, Ramazan ayında iftar programlarıyla yaptığı deneme yayınlarında izleyicisinin karşına ilk kez çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Bu beğenin artacağını, Çorumlu ve Çorum sevdalısı hemşehrilerimizin dünyanın her yerinden bir tıkla izleyebileceği Çorum Web TV’nin Çorum’un en güzel şekilde tanıtımına da katkı sağlayacağına inanıyoruz. ” dedi.

Yayın hayatına yeni başlayacak kanalın çeşitli sürprizle izleyicilerin beğenisini kazanacağını vurgulayan İsmail Yağbat, “Çorum Web TV’ye tüm Çorum halkının sahip çıkacağına inanıyorum.” dedi

Yağbat, web tv’nin fikir aşamasından yayına geçmesine kadar olan süreçte kendilerine büyük destek veren Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ali Aşır’a teşekkür ederek “Ali Aşır Hocamız, tv’nin kuruluşundan bugüne kadar resmi danışmanlık yaptı. Yapılan tüm çalışmalarda emeği çok büyük. Ali Aşır Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

 

Çorum Web Tv şu adreslerden yayın yapacak:

Web Site Adresi:

www.corumwebtv.com

 

Sosyal Medya Hesapları:

www.facebook.com/CorumWebTV

www.instagram.com/CorumWebTV

www.twitter.com/CorumWebTV

www.pscp.tv/CorumWebTV