İl Genel Meclisi Üyelerinden Başkan Aşgın’a ziyaret

İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay ve Meclis Üyeleri Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “ziyaretimize gelen İl Genel Meclis Başkanımıza AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi gruplarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

İl Genel Meclisi çok önemli bir görevi ifade ediyor diyen Başkan Aşgın, “yerel yönetimlerimizle iş birliği içerisinde memleketimizin her karışına hizmet etmek için varız. Belediye İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisi bunlar ne kadar yerel yönetimlerin ayrı ayrı birimleri olsa da hepimizin amacı ortak. Hepimizin amacı memlekete hizmet etmek. İmkanlarımızı mümkün olduğu ölçüde birleştirerek bazı imkanlarımızı ortak kullanarak iş birliği içerisinde hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. Hem merkezde hem kırsalda şehrimizin sorunlarını işbirliği içerisinde çözeceğimize ben yürekten inanıyorum. İl Genel Meclisimiz de Belediye Meclisimiz de güzel bir oluşum sağlandı. İnşallah el ele gönül gönüle bu memlekete hizmet edeceğiz. Gittiğiniz ilçelerimize, köylerimize bizden selam götürmenizi arzu ediyorum. Biz fırsat buldukça oralara da gideceğiz. Oralarda da belediye olarak yapabileceğimiz hizmetler konusunda elimizi taşın altına koyacağız. Alacağınız kararların tüm hemşehrilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum ve her türlü iş birliğine de hazır olduğumuzu ifade etmek isterim” diye konuştu.

İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay ise, “İl Genel Meclisimizin 25 üyesi AK Parti, 6 üyesi Cumhuriyet Halk Partisi, 5 üyesi Milliyetçi Hareket Partisi ve 1 üyesi de İyi Parti’den üzere toplam 37 üyeden oluşmaktadır. Meclis toplantılarımıza gerçekleştirdik. Komisyonlarımız oluşturduk.  Şehrimizin için hep birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a ve çalışma ekibine başarılar diliyorum” dedi.