Masa Tenisi Takımı kupayı Aşgın’a teslim etti

İstanbul’da düzenlenen Masa Tenisi 2.Lig Play-Off maçlarını kazanarak 1.Lig’e yükselen Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kupayı Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teslim etti.

İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda oynanan Play-Off maçlarında Balıkesir Büyükşehir Belediye, Kocaeli Büyükşehir Belediye, Bitlis Gençlikspor, Yalova Belediye, İstanbul Işıkspor ve İstanbul Yıldırımspor gibi takımları yenerek 1.Lig’e yükselme başarısı gösteren Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Kulübü sporcuları ve antrenörleri Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Nadir Solak, antrenör Ali korkmaz ve sporcular Metin Bekar, Mahmutcan Öztuna, Umut Coşar, Uğurcan Dursun ve Hüseyin Durmaz ile birlikte gerçekleşen ziyarette İstanbul’da kazanılan 1.Lig’e yükselme kupası Belediye Başkanımız Halil İbrahim Aşgın’a hediye edildi.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi takımını makamında ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, sporcuları tek tek tebrik ederek 500 TL para ile ödüllendirdi. Kupayı teslim aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr.Halil İbrahim Aşgın, “16 takım arasında büyük bir başarıya imza atarak 1.Lig’e yükselen Çorum Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nü canı gönülden tebrik ediyorum. Biz belediye olarak her zaman spora ve sporcuya destek vermeye hazırız. İnanıyorum ki bu aslan parçası çocuklarımız 1.Lig’de de aslanlar gibi mücadele edip Çorum’u Süper Lig’ çıkaracaklardır” ifadelerine yer verdi.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün daha çok kupa kazanacağının sözünü veren antrenör Ali Korkmaz, 4 yıl önce çıktıkları bu yolda kendilerine her zaman destek olan Belediyemize ve Kulüp Başkanı Nadir Solak’a teşekkür etti.