ÜNİAK’LI GENÇLERLE SAHUR

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı ve ÜNİAK tarafından Velipaşa Hanı’nda düzenlenen sahur programına katıldı.

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, AK Parti Gençlik Kolları Genel Sekreteri Yasin Dursun, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve çok sayıda gencin katıldığı iftar sonrası gençlere yönelik konuşma yapan Başkan Aşgın, AK davanın AK gönüllüleri Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olarak bu şehre hizmetkâr olduklarını söyledi.

“Gençte yaşa değil, idealleri uğruna fedakarlık yapana bakarız”

Konuşmasına gençleri selamlayarak başlayan Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Milletimize güvenerek Allah’ın dışında hiçbir yerden yardım beklemeden çalışıyoruz. Şuan bir tarih yazılıyor. Bu aziz millet bir tarih yazıyor. Bu gün yazılan tarih 100 yıl sonra çok şanlı bir tarih olacak. Recep Tayyip Erdoğan’ın davasında onunla beraber hayatımızın en güzel yıllarını, o tarihi yazanlar arasında Rabb’imiz bizi de halk ettiği içinde ayrıca bir hamd etmemiz lazım. Biz gençte yaşa bakmayız,  biz gençte idealleri uğrunda fedakârlık yapana, Recep Tayyip Erdoğan’ın davasında ölümüne dim dik duranlara bakarız.” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, da yaptığı konuşmada gençlerin birlikteliğiyle gurur duyduğunu ifade etti.

Böylesine güzel bir sahur programı düzenleyen Gençlik Kollarını ve ÜNİAK temsilcisini tebrik eden AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu da gençlerin birlikteliğini önemsediklerini vurguladı.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ise burada Z kuşağını değil İHA yapan, SİHA yapan gençlerimizin parıltısını gördüklerini belirtti.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Sekreteri Yasin Dursun da böylesine güzide bir toplulukla sahur yapmış olmaktan çok büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.

Protokol üyeleri program sonunda gençlerin fotoğraf çektirme isteğini gerçi çevirmedi.