Yeni Çorumspor Yönetimi Aşgın’ı kutladı

Yeni Çorumspor Kulübü Başkanı Fatih Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşğın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kulüp Başkanı Fatih Özcan, sayın başkanım, belediye başkanı seçilmenizden dolayı tebrik ediyorum. Memleketimize değerli hizmetler katmayı Allah size nasip etsin. Ayrıştırma yapmadan toplumun tüm kesimlerinin birleştirilmesi ve barış içerisinde yaşamalarına  katkı sağlayacağınıza inancımız tamdır kulüp yönetimi olarak el açıp yardım dilemek gibi bir yönetim anlayışlarının olmadığına vurgu yapan Özcan, ” Bu takım, bu şehrin takımıdır. Bu şehirde bulunan tüm kurum ve kuruluşların da kanunların verdiği yetki çerçevesinde bu kulübe yardımlarını esirgemeyeceklerini biliyoruz ve yardımlarını bekliyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise, Yeni Çorumsporun şehrin ortak paydası olduğunu söyledi.İzlemek için geldiği tüm maçlarda Çorumspor’un kazandığını hatırlatan Aşgın, bundan sonrada programı olmadığı takdirde maçlara gelmeye devam edeceğini belirtti. Yeni Çorumspor sayesinde her kesimdeki insanların statta buluştuğunu kaydeden Aşgın, bunun için çok mutlu olduğunu ifade etti.Pazar günü oynanacak olan Bayburt maçına tüm spor severleri davet eden Aşgın, “Bu şehirde yaşayan herkesin Yeni Çorumspor’a sahip çıkmasını bekliyoruz. Bayburtspor’u yeneceğimizden en ufak tereddüdüm yok” diye konuştu.

Ziyaretin anısına Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan tarafından Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a üzerinde ismi yazılı 19 numaralı forma hediye edildi.