ÇORUM BELEDİYESİ GSK MASA TENİSİ TAKIMI SÜPER LİG’DE

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Masa Tenisi Takımı, büyük bir başarıya imza atarak Süper Lig’e yükseldi. Başkan Aşgın, bu büyük başarıya imza atan masa tenisi takımıyla kahvaltıda bir araya geldi ve sporcuları ödüllendirdi.

Erkeklerde süper lige, kadınlarda ise 1. lige yükselerek büyük bir başarıya imza atan Çorum Belediyesporlu sporcular önümüzdeki sezon Fenerbahçe, Beşiktaş gibi Türkiye’nin köklü ve büyük takımlarıyla mücadele edecek.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı yönetici, antrenör ve sporcularıyla kahvaltı programında bir araya gelen Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi olarak amatör spor branşlarına büyük destek verdiklerini söyledi. Çorum için her alanda olduğu gibi sporda da aşkla çalışan bir belediye olduklarını vurgulayan Başkan Aşgın, “Bir çok branşta ulusal ve uluslar arası platformlarda boy gösteren bir kulübümüz var. En başarılı olduğumuz branşlardan biri de masa tenisi. Masa tenisi takımız, liglerin tescil edilmesiyle birlikte erkeklerde Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımların da yer aldığı süper lige; kadınlarda ise süper ligden bir önceki durak olan 1. lige yükseldi. Bu başarı ve bu gurur hepimizin, tüm Çorum’un. Göğsümüzü kabartan takımlarımızla bir araya gelmek, bu başarıyı ödülsüz bırakmak istemedik. Bugün burada tüm hemşehrilerim adına sporcularımızı tebrik ediyorum. Başarılarının daim olması için her zaman yanlarında olacak ve elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.” dedi.