Gönül Belediyeciliğini zirveye taşıyacağız

Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın hayırlı olsun ziyaretleri için vatandaşlara,  göstermiş oldukları teveccühten ötürü teşekkür etti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Çorum Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve üyeleri, kurum yöneticileri, çalışanları ve vatandaşların yoğun ziyaret akışı devam ediyor.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Hemşehrilerimiz, 31 Mart Yerel Seçimlerinde görevini layıkıyla yerine getirdi.  Vatandaşlarımızın her birine teşekkür ediyorum. Seçim sonrasında vatandaşlarımız Belediyemize hayırlı olsun ziyaretimize geldiler. Ziyaretimize gelen tüm kardeşlerimizi dinledik, hasbihal ettik. Hayır dualarını aldık. İsteklerini, taleplerini not ettik. Bundan sonra verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmek zamanıdır. Artık çalışmalarımıza yoğunlaşmak istiyoruz. Bu şehrin insanı için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden “önce millet önce memleket” diyerek çalışacağız” dedi.

Başkan Aşgın, “Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi her zaman halkla içe içe, gönül gönüle olacağız. Bir aydır vatandaşlarımız bizleri ziyaret etti. Önümüzdeki haftadan itibaren hayırlı olsun ziyaretlerimizi sonlandırarak biz hemşehrilerimizi esnafımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, kurumlarımızı ziyaret etmeye başlayacağız. Onların bu şehir için fikirlerini düşüncelerini dinleyeceğiz. Yaptığımız bütün projeleri ortak akılla hayata geçireceğiz. Ayrıca vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemek için her hafta Çarşamba günleri Saat:10.00-12.00 arasında Başkanlık Makamımızda halk günü toplantıları yapacağız. Ayrıca ayda bir mahalle istişare toplantılarımızı hayata geçireceğiz. Her ay bir mahallemizde gerçekleştireceğimiz istişare toplantılarımızda hemşehrilerimiz istek ve taleplerini birinci ağızdan bizlere iletecekler. Sonrasında da vatandaşlarımızın taleplerini çözüme kavuşturmak için çalışacağız. Amacımız gönül belediyeciliğini şehrimizde zirveye taşımak, hemşehrilerimizin bize olan güvenini ve teveccühünü boşa çıkartmamak… Bunun için de üstün bir gayret göstereceğiz” diye konuştu.